Оксфорд Медикал Львов

Адрес: Львов, пр. В. Черновола, 45а

Телефон: (032) 245-00-00

Телефон: Многоканальный

mail: lv@oxford-med.com.ua

Часы Работы :

пн-сб — 8:00-20:00

вс — выходной

Banner Ads Post

Recent Comments

 1. Андрій

  Урологи молодці. В мене був простатит, щоб не збрехати 5 років. Вночі спокійно виспатись не міг, по кілька разів в туалет бігав. Потім почув рекламу «Вперше у Львові. Лікуємо простатит за 1 раз». Ну звичайно зразу не повірив. Щоб перевірити лапша, чи ні пішов на консультацію до уролога. Процедура такого лікування не з дешевих, але я наважився і не жалію. Після процедури (процедура проходила хвилин 50) в реальності стало краще. Вперше нормально виспався за стільки років. Ще раз маю прийти на контрольний прийом, але вже відчуваю покращення. Я вражений! Дякую!

  1. Игорь

   Я хочу также отметить хорошую работу урологов в этой клинике. Анонимность здесь на первом месте, и это было ключевым моментом в выборе именно этой клиники. Помимо простатита пролечил и инфекционную болезнь. Узи, анализы, все по записи также в клинике. Есть результат, значит есть рекомендации пациентов.

 2. Юлія

  Звернулася в клініку будучи вагітною. Мій лікар у відпустці, а мені терміново потрібно було порадитися. Загалом тут все сподоболося і я залишилася. Виявляється в приватних клініках можна теж спостерігатися, але з більш комфортними умовами.

 3. Тетяна

  Хочу також сказати що разово була у гінеколога і мені сподобалося. Мене прийняли строго по запису, я мало не запізнилася. Лікар дуже приємна жінка Олена Василівна, акуратно подивилася, взяла аналізи. У мене виявилося невелике запалення, яке ми швидко пролікували. На контроль я вже пішла до свого лікаря. Можливо в майбутньому я перейду сюди на постійне спостереження.

 4. Богдана

  видалила бородавки у лікаря Оксани Степанівни. Зовсім не боляче і без слідів.

 5. Марія

  Рекомендую лікаря Глушкову Людмилу Сергіївну, як кращого дерматолога. Саме вона змогла допомогти при лікуванні акне. До цього лікування іншими лікарями мені не допомагало. Дякую за результат.

 6. olaola

  Не треба далеко йти за дерматологом, тут приймає Вікторія Баскакова. Гроші такі самі, тільки результат тут буде напевно.

 7. Pogospecy

  Тем, у кого увеличенное давление, не нужно повествовать, какие головные боли случается выдерживать. Плюс обрюзглость, зависимость от изменений погоды. Заниматься либо учиться в таком положении – просто ужас. За избавление от чудища по фамилии «гипертония» можно отдать все на свете.
  Лекарства по рекомендациям не могут помочь, а доктора говорят – пробуйте, что-то поможет. Но этот продукт работает совершенно на каждого, не зависимо от возраста и веса. У нас его принимает и бабушка, и брат. Действительно действует и помогает! Голова светлая и не трещит.

Оставить комментарий

bigmir)net TOP 100 Rambler's Top100